Nasz zespół

Najlepsi agenci i pośrednicy nieruchomości w Łodzi

Joanna Kretek
Licencjonowany pośrednik nr licencji 28575
j.kretek@lideron.com.pl, tel. 609737015
Dyrektor / Doradca ds. nieruchomościOd wielu lat jestem związana z rynkiem nieruchomości, a od kilku jestem pośrednikiem i menadżerem. 
Zawsze na pierwszym miejscu był dla mnie człowiek.

Wcześniej zdobyłam ponad 20 letnie doświadczenie sprzedażowe i menedżerskie w firmach handlowych.
Niezwykle ważne dla jest dla mnie, aby każda osoba, z którą współpracuję czuła się dobrze w naszym Zespole,
stawiam także na stały rozwój osobisty.

Dzięki temu, że robię to co lubię, działam z pasją i sercem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe nauczyło mnie uważnego słuchania
i reagowania na potrzeby klientów i współpracowników.

W przypadku nieruchomości każda sytuacja jest inna i należy ją traktować w sposób indywidualny.
W mojej obecnej pracy niezbędna jest odporność na trudności, odpowiedzialność i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
Pozytywne nastawienie i lata doświadczeń zawodowych niejednokrotnie się przydają w rozwiązywaniu problemów,
których nie brakuje w pracy menedżera i pośrednika.

Dlaczego wybrałam rozwój własnej firmy? Ponieważ tu mogę rozwijać i promować te wartości, które sama cenię i stosuję w życiu. Wdrażam podejście, w którym na pierwszym miejscu stawia się uczciwość w działaniu i jakość. Cieszę się, że swoją wiedzę i doświadczenie mogę wykorzystać w taki sposób, aby standardy pracy były cały czas na najwyższym poziomie.
U nas przede wszystkim szanujemy klienta opieramy swoje działania na najlepszych światowych wzorcach.
Prywatnie jestem mamą dwóch córek, a także miłośniczką zwierząt i siatkówki.


Andrzej Kretek 
a.kretek@lideron.com.pl, tel. 601260515 
Współwłaściciel / Doradca ds. nieruchomościPrzez lata związany ze światem sportu i nieruchomościami. Na pierwszym miejscu stawia szacunek dla drugiego człowieka.
Organizacja, logistyka i to to, w czym się czuje dobrze, więc najtrudniejsze nawet tematy związane z nieruchomościami jest w stanie rozwiązać.
Oferuje pełne zaangażowanie, co jest najbardziej potrzebne w tej pracy.
 
 
Dorota Wróbel
d.wrobel@lideron.com.pl, tel. 602341554
Doradca ds. nieruchomościNieruchomości to moja specjalność i pasja. Od kilku jestem agentem nieruchomości a przez kilkanaście lat zajmowałam się projektowaniem i aranżacją wnętrz różnych nieruchomości.
Doświadczenia zdobyte podczas pracy dekoratora wnętrz pomagają w pokazaniu potencjału jaki drzemie w mieszkaniach czy domach.
Każde wnętrze jest godne uwagi, należy tylko umieć na nie właściwie spojrzeć.
Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby podwyższyć wartość nieruchomości.

Kontakt z klientami daje mi motywację do działania, a ich zadowolenie uważam za swój priorytet.
W pracy agenta najlepsze jest to, że ciągle się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności.


Antoni Cieślak
a.cieslak@lideron.com.pl, tel. 697 107 413
Doradca ds. nieruchomościPraca agenta nieruchomości pozwala mi łączyć karierę zawodową z tym, co bardzo lubię, czyli pracą z ludźmi i wśród ludzi. Jako zaoczny student prawa wykorzystuję swoją wiedzę i czas żeby rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wyniknąć podczas transakcji.
Cechuję się tym, że jestem uparty, pomysłowy oraz działam zawsze z pełnym zaangażowaniem, co uważam za niezbędne w zawodzie pośrednika.
Poza nieruchomościami, dużą rolę w moim życiu odgrywa zamiłowanie do sportów siłowych, muzyki oraz zwierząt, szczególnie tych egzotycznych.

Kamila Kretek
k.kretek@lideron.com.pl, tel. 791 140 728
Doradca ds. nieruchomości Nieruchomości to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.
Uwielbiam pracę z ludźmi i nawiązywanie relacji zarówno biznesowych jak i prywatnych.
Moje wieloletnie doświadczenie w marketingu w międzynarodowych korporacjach takich jak Colgate-Palmolive czy Haribo, wykorzystuję przy opracowywaniu strategii sprzedaży nieruchomości.
W komunikacji stawiam przede wszystkim na zrozumienie potrzeb i rozwiązanie problemów moich klientów, co jest dla mnie priorytetem.
Prywatnie kocham podróże i poznawanie nowych kultur, mówię po hiszpańsku lepiej niż Hiszpanie oraz prowadzę sklep online z yerba mate.

 
Aleksandra Pachniewicz
a.pachniewicz@lideron.com.pl, tel. 600923408
Doradca ds. nieruchomościUkończyłam studia na kierunku Inwestycje i Nieruchomości na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
Swoją pracę zaczynałam w wieku 18 lat w branży handlowej. Bezpośredni kontakt z ludźmi to jest coś co cenię najbardziej i w czym dobrze się czuję. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta.
Zależy mi również na tym aby klienci czuli się bezpiecznie przez cały okres trwania naszej współpracy. Jestem punktualna otwarta i elastyczna.


Elżbieta Zientkiewicz
e.zientkiewicz@lideron.com.pl, tel. 668637716
Doradca ds. nieruchomościJestem handlowcem z wieloletnim doświadczeniem. Skończyłam Zarządzanie I Marketing na WSHE w Łodzi.
Uwielbiam pracę z ludźmi, dlatego też wybrałam branżę nieruchomości. Pozwala mi na rozwój oraz pracę bezpośrednio z człowiekiem.
Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia. Prywatnie jestem mamą wspaniałej córki, kocham czytać, pływać oraz chodzić na długie spacery
ze swoim psem.


Konrad Augustyniak
k.augustyniak@lideron.com.pl, tel. 691776006
Doradca ds. nieruchomościAbsolwent wydziału zarządzania UŁ.
Lojalny, godny zaufania, ambitny i odważny. Konsekwentnie realizuje postawione sobie cele.
Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu jako Agent nieruchomości potrafi wyjść
obronną ręką z najtrudniejszych transakcji zgodnie z zasadą "win - win".
W tym zawodzie nic już go raczej nie zdziwi i nie zaskoczy.
W wolnym czasie uwielbia spontaniczne podróże głównie z namiotem i śpiworem.


Milena Płacheta
m.placheta@lideron.com.pl
tel. 784081552
Doradca ds. nieruchomości
Pasjonuje mnie rynek nieruchomości, a przede wszystkim jego różnorodność i dynamika.
Dlatego będąc studentką kierunku Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim, mogę rozwijać i poszerzać swoją wiedzę z tego zakresu.
Uwielbiam pracować z ludźmi, jestem chętna i otwarta do rozmów oraz gotowa do dzielenia się swoją wiedzą.
Doceniam to, że dzięki pracy jako agent nieruchomości mogę tworzyć cenne relacje z innymi.
W wolnym czasie gram w siatkówkę- być może właśnie dlatego jest to moje hobby, bo tutaj również mogę rozwijać umiejętności komunikacyjne i zespołowe.


Czytaj dalej...


Najlepsi agenci i pośrednicy nieruchomości w Łodzi

Firmy zajmujące się obrotem nieruchomościami powinny posiadać wyszkoloną kadrę agentów. To właśnie oni odpowiadają za odpowiedni przebieg transakcji, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, a także profesjonalne, rzetelne poradnictwo na każdym etapie współpracy. Dobry pośrednik nieruchomości (Łódź) potrafi podejść do sprawy w sposób indywidualny i dopasować szereg działań do potrzeb i oczekiwań klientów.

Czynniki warunkujące owocną współpracę

Dobry agent nieruchomości w Łodzi to taki, który jest w stanie spełnić oczekiwania klientów. Doskonała znajomość rynku, dbałość o spełnienie wszystkich aspektów natury prawnej oraz umiejętność zaproponowania alternatywnych rozwiązań to właśnie czynniki, które sprawiają, że współpraca z agencją nieruchomości i jej pośrednikiem przynosi satysfakcjonujące korzyści dla obu stron.

W LIDERON zajmujemy się od lat pośrednictwem w zakresie obrotu nieruchomościami i cały czas się rozwijamy. Najważniejsza jest dla nas owocna współpraca, dlatego chętnie rozmawiamy z klientami o ich potrzebach oraz predyspozycjach w zakresie planowanej transakcji. Każdy nasz dobry agent nieruchomości (Łódź) swoim profesjonalizmem oraz doświadczeniem z pewnością spełni Państwa wymagania.

Dobry pośrednik nieruchomości - Łódź

Nasz dobry agent nieruchomości (Łódź) oferuje pośrednictwo w różnego rodzaju transakcjach. Pomagamy w sprzedaży nieruchomości każdego typu - wystawionym obiektem może być mieszkanie, dom wolnostojący, działka, szeregowiec, lokal komercyjny etc. Możemy Państwu również pomóc w razie chęci kupna nieruchomości, zarówno z własnym kapitałem, jak i z kredytem hipotecznym. Możemy także doradzić, jaka oferta bankowa będzie dla Państwa korzystna. Ponadto możemy pośredniczyć w wynajmie, jeśli posiadają Państwo mieszkanie i szukają do niego lokatorów. A może to Państwa interesuje najem, jednak samodzielne znalezienie lokalu, który będzie odpowiadać wszystkim preferencjom, jest utrudnione. Będziemy w stanie pomóc!

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Dobry agent nieruchomości - Łódź

Decydując się na współpracę z dobrym pośrednikiem nieruchomości w Łodzi, można mieć pewność bezpieczeństwa planowanej transakcji. Możemy pomóc w zakresie przygotowania kompletu potrzebnych dokumentów czy ocenić poszczególne umowy przed ich podpisaniem. Współpraca z LIDERON to gwarancja najwyższej jakości usług, potwierdzona setkami pozytywnych opinii i zadowolonych klientów. Potwierdza to certyfikat „MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU” oraz dyplom Orły Nieruchomości 2022. Dobry pośrednik nieruchomości (Łódź) - Zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.