Jesteśmy w MLSMLS to współpracująca sieć skutecznych agentów

 największa sieć agentów nieruchomości z dostępem do ofert “off market” i unikalnej bazy klientów poszukujących.

 

Jakie korzyści dla klientów, którzy sprzedają nieruchomość?


Przynależność do MLS oznacza pracę w najwyższych standardach jakości. Biuro przed przyjęciem do MLS, przechodzi weryfikację, czy spełnia te standardy.

Będąc w MLS mamy dostęp do bazy cen transakcyjnych, dzięki czemu lepiej wycenimy nieruchomość do sprzedaży.

Współpraca z nami oznacza, że nieruchomość, którą przyjmiemy do sprzedaży będzie razem z nami sprzedawać ok. 200 agentów z 47 biur z Łodzi, będących w MLS. Każdy z tych agentów może potencjalnie mieć klienta szukającego właśnie tej nieruchomości.

Współpraca nie ogranicza się do regionu łódzkiego, do MLS należy 9 regionów w całej Polsce i ok. 4000 agentów, może ktoś z Warszawy, Krakowa, czy Poznania szuka nieruchomości w Łodzi?

Oferta sprzedaży nieruchomości, zanim ukaże się na Portalach, jest tylko w MLS jako oferta “spod lady”, a wiadomo,że takie oferty są chętniej kupowane.


Jakie są korzyści dla klientów poszukujących nieruchomości?


Pewność, że oferta z MLS jest aktualna, sprawdzona pod względem prawnym, są to oferty prowadzone przez profesjonalnych pośredników.

Klient poszukujący z nami nieruchomość ma możliwość otrzymania ofert off-market, czyli takich, których nie ma poza MLS.

Nasz klient ma również zapewnione systematyczne otrzymywanie nowych ofert z MLS, spełniających ich kryteria poszukiwania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.