Oferta dla singli, par, młodych i osób starszych

lokalizacja: Zgierz, gen. Henryka Dąbrowskiego

239 367 PLN

7 300 PLN / m2

Opis nieruchomości

BUDYNEK PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ.

DO MIESZKAŃ NA PARTERZE wykonano DOSTĘP Z PLATFORMY DLA WÓZKÓW przeznaczonych zarówno dla osób niepełnosprawnych jak i niemowląt.

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania o pow. niemal 33 m2 w centrum Zgierza. 

Mieszkanie znajduje się na parterze bloku z cegły.

W programie mieszkania:

*salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogródek
*sypialnia
*duży przedpokój
*łazienka z wc

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Nabywca może wybrać jej wielkość i położenie. Liczy się pierwszeństwo rezerwacji. Cena komórki uzależniona jest od jej wielkości.
Przy bloku znajduje się parking. 

Standard: wylewki betonowe, gipsowe tynki maszynowe, instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna i C.O. Okna PCV. Centralne ogrzewanie miejskie. Każde mieszkanie wyposażone w balkon na piętrach lub taras na parterze budynku.

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym terenie, mieszczącym kompleks budynków o przeznaczeniu mieszkalnym i niemieszkalnym:

* Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny to ponadczasowa bryła budynku i 38 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 22 m2 do 37 m2 . Z myślą o wygodzie mieszkańców zaprojektowano przestronne loggie na piętrach i tarasy parterze, a także estetyczne szerokie klatki schodowe i korytarze. Z myślą o potrzebach mieszkańców przyszłej wspólnoty, wykonano i zabezpieczono, gotowy do zainstalowania windy, szyb windowy. Każdy lokal mieszkalny wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną i centralnego ogrzewania. 

* Dwukondygnacyjny budynek przeznaczony na pomieszczenia gospodarcze dla mieszkańców. Wygodne boksy o powierzchniach od ponad 2 m2 do niemal 4 m2.Dwukondygnacyjny budynek o pow. ok 200 m2

* Miejsca parkingowe dla mieszkańców

W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się wszystkie niezbędne dla mieszkańców atrybuty miasta w postaci:

* miejskiej komunikacji publicznej, 
* zaplecza handlowo- usługowego i leczniczo-aptecznego,
* kompleksu restauracyjnego,
* parku kulturowego Miasto Tkaczy,
* Centrum Kultury Stary Młyn,
* Muzeum Miasta Zgierza,
* przedszkola, szkoły
* terenów rekreacyjnych w pobliskim parku miejskim.

Mieszkania przeznaczone dla każdej grupy docelowej, zarówno dla młodych ludzi rozpoczynających swoje dorosłe życie w swoim pierwszym M, jak i dla seniorów, dla których bliskość wszystkich w/w atutów jest niebagatelną wartością dodaną. Dodatkowym plusem jest opcja łączenia lokali, co daje możliwości zamieszkania wszystkim zainteresowanym, również tym, którzy oczekują większej przestrzeni.

Wszystkie media miejskie.

Oferta zawiera rzut mieszkania, a także zdjęcia wizualizacji i propozycji zagospodarowania przestrzeni. Zainteresowanym wysyłam więcej materiałów dotyczących mieszkań.

Kontakt do opiekuna:

LIDERON Sp. z o.o.

Joanna Kretek Lideron
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.