Przestrzeń, której się nie spodziewasz!

lokalizacja: Łódź, Kosmonautów

339 360 PLN

9 038 PLN / m2

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie mieszkanie, gdzie każdy metr kwadratowy wydaje się większy, a doskonale skomunikowana lokalizacja nie oznacza nieustannego zgiełku. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie.

Znajduje się ono na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Kosmonautów w Łodzi. I choć w księgach wieczystych figuruje powierzchnia 37,55 m2, to wrażenie przestrzeni jest znacznie większe.

Sercem mieszkania jest pokaźny, liczący 16,57 m2, salon z panoramicznymi oknami PCV, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza. Po przeciwnej, południowej stronie, znajduje się 7,23 m2 pokój z balkonem - idealny na sypialnię, gabinet lub pokój dziecięcy. Ustawna, 4,9 m2 kuchnia jest w pełni wyposażona, a 2,4 m2 łazienka z toaletą gwarantuje komfort i prywatność. Dodatkową zaletą jest obszerny, 6,45 m2 przedpokój, który stanowi nie tylko funkcjonalne wejście, ale również zapewnia sporo miejsca na przechowywanie odzieży i obuwia.

To wyjątkowo okazałe i umeblowane mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, choć większość osób raczej zdecyduje się na jego remont i nadanie nowoczesnego stylu. Dodatkową przestrzeń stanowi komórka lokatorska w piwnicy - idealna na przechowywanie rzeczy, których nie używasz na co dzień.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja - doskonale skomunikowana okolica zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej podmiejska) oraz szybki dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole, szkoła, przychodnia, szpital, a także Park Sielanka.

Jeśli szukasz przestronnego azylu, jednocześnie zapewniającego doskonałe połączenie z każdą częścią miasta, to właśnie znalazłeś swoje wymarzone mieszkanie.
Zadzwoń, a razem odkryjemy Twój nowy dom.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

LIDERON Sp. z o.o.

Joanna Kretek Lideron
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.