Działka w Parku Przemysłowym Boruta Zgierz

lokalizacja: Zgierz, Boruty

1 199 000 PLN

260 PLN / m2

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - działkę przemysłową zlokalizowaną w Parku Przemysłowym Boruta Zgierz. Nieruchomość o powierzchni 4603 m2, stanowi doskonałą inwestycję dla przedsiębiorstw poszukujących miejsca do rozwinięcia swojej działalności.

Park Przemysłowy Boruta Zgierz położony jest w dobrze skomunikowanym miejscu, z łatwym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych, autostrad A1, A2 oraz bliskością drogi ekspresowej S14, co umożliwia szybki transport towarów zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. Na terenie Parku znajdują się bocznice kolejowe i elektrociepłownia. W sąsiedztwie Parku działa nowoczesna oczyszczalnia ścieków z dużymi wolnymi mocami przerobowymi. W okolicy działa wiele innych firm przemysłowych, co tworzy korzystne środowisko biznesowe i możliwości współpracy, a głównym zadaniem Parku jest rozwój przedsiębiorczości i wzrost innowacyjności poprzez wykorzystanie i rozbudowę infrastruktury obszaru byłej "Boruty".

Działka o nr ewidencyjnym 320/3 została wyposażona w podstawową infrastrukturę. W drodze przylegającej do działki jest woda, kanalizacja deszczowa i sanitarna oraz gaz. Bezpośrednio na działce znajduje się prąd. Istnieje także możliwość rozbudowy istniejących instalacji według potrzeb nowego właściciela. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną.

Jeśli szukasz przestrzeni do rozwinięcia swojego biznesu, ta działka przemysłowa to doskonała okazja. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub umówić na osobistą prezentację. Nie przegap szansy na inwestycję, która przyniesie długoterminowe korzyści dla Twojej firmy.

Cena 1 199 000 zł netto

Kontakt do opiekuna:

LIDERON Sp. z o.o.

Joanna Kretek Lideron
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.