Zgierz

lokalizacja: Zgierz

670 000 PLN

6 321 PLN / m2

Opis nieruchomości

OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNEGO DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ZGIERZU / CHEŁMY

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom typu loft o powierzchni 106 m2 w zabudowie bliźniaczej z 1970 roku. Nieruchomość została poddana kompleksowej modernizacji, co obejmowało m.in. wymianę wszystkich instalacji (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej) oraz zastosowanie nowoczesnego centralnego ogrzewania podłogowego z pompą ciepła firmy Vailant. Dodatkowo, budynek został ocieplony styropianem grafitowym i wykończony wysokiej jakości materiałami, takimi jak cegła i tynk silikonowy. Wnętrza pozostawione do własnej aranżacji, dając wiele możliwości personalizacji. Ekspozycja południowo-zachodnia zapewniająca jasne wnętrza.
Nieruchomość była projektowana jako kompleks architektoniczny, z boku przewidziana pracownia, a od frontu komfortowe mieszkanie.
Rozkład pomieszczeń:
Parter (poziom 1): Salon, kuchnia, łazienka
Półpiętro (poziom 1,5): 2 sypialnie
Antresola (poziom 2): Gabinet
Garaż (poziom -0,5): Garaż / Pomieszczenie gospodarcze
Działka o powierzchni 400 m2.
Dojazd asfaltowy, ogrodzenie metalowe, przesuwna brama wjazdowa. Podjazd i ścieżki wykonane z kostki brukowej oraz grysu bazaltowego.

Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od kluczowych węzłów komunikacyjnych. W zaledwie 15 minut można dotrzeć zarówno do centrum Łodzi (Manufaktura), jak i dwóch węzłów na autostradzie A2. W okolicy dostępne są liczne sklepy, szkoła, przedszkole, punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Dodatkowym atutem jest spokojna i cicha lokalizacja w sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Nowa Gdynia".

Sprzedaż zwolniona jest z podatku PCC, gdyż nieruchomość sprzedawana jest przez firmę z fakturą VAT 8% jako budynek mieszkalny.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Aby umówić się na prezentację lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub drogą mailową.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

LIDERON Sp. z o.o.

Joanna Kretek Lideron
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.